Kaynak Makinaları
Rutil ve Bazik elektrotlar ile mükemmel kaynak karakteristiği sağlar.  Sürterek TIG kaynağında ince malzemelerde bile güzel sonuçlar verir.Akım ayar skalası elektrod çaplarına göre düzenlenmiştir.Özellikle açık havada kullanılmak üzere tasarlanmış olup, IP 23S Koruma sınıfına sahiptir.
mono165
₺8.317,27 KDV Dahil
Kaynak Makinaları

Rutil ve Bazik elektrotlar ile mükemmel kaynak karakteristiği sağlar.Kaynak akımı 10 amperden başlar, Sürterek TIG kaynağında ince malzemelerde bile güzel sonuçlar verir.Akım ayar skalası elektrod çaplarına göre düzenlenmiştir.Özellikle açık havada kullanılmak üzere tasarlanmış olup, IP 23S Koruma sınıfına sahiptir.

mono200
₺9.704,55 KDV Dahil
Kaynak Makinaları
200 A kaynak akımı ile çeşitli elektrod çaplarında mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.Taşıması kolay, kullanımı basit ve profesyonel kaynak işlemleri için idealdir.
megastick
₺7.846,49 KDV Dahil
Kaynak Makinaları
140 A kaynak akımı ile çeşitli elektrod çaplarında mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.Taşıması kolay, kullanımı basit ve profesyonel kaynak işlemleri için idealdir.Magmaweld Ministick 140, inşaat, tamirat, atölye ve daha birçok uygulama için güvenilir ve taşınabilir bir çözümdür.
ministick
₺5.592,16 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR