Kerpeten
Yüksek kaliteli Alman dövme çeliği ile üretilen Ceta Form 200 mm marangoz kerpeteni, keskinliği ve sağlamlığı ile her türlü ahşap işleme projesinde güvenilir bir yardımcıdır. Ahşap kirişlerden çivi çıkarmak, tel kesmek ve malzemeleri büküp şekillendirmek için idealdir. Her bir kavrama yüzeyi, en zorlu malzemelerle bile mükemmel tutuş sağlamak için hassas bir şekilde işlenmiştir. Keskin ağız yapısı, zorlu ahşap işleme görevlerinizde size maksimum kesme gücü sunar.
cetakerpeten
₺525,00 KDV Dahil
Kerpeten
Yüksek kaliteli Alman dövme çeliği ile üretilen Ceta Form 180 mm marangoz kerpeteni, keskinliği ve sağlamlığı ile her türlü ahşap işleme projesinde güvenilir bir yardımcıdır. Ahşap kirişlerden çivi çıkarmak, tel kesmek ve malzemeleri büküp şekillendirmek için idealdir. Her bir kavrama yüzeyi, en zorlu malzemelerle bile mükemmel tutuş sağlamak için hassas bir şekilde işlenmiştir. Keskin ağız yapısı, zorlu ahşap işleme görevlerinizde size maksimum kesme gücü sunar.
cetakerpeten
₺440,00 KDV Dahil
Kerpeten
Yüksek kaliteli Alman dövme çeliği ile üretilen Ceta Form 160 mm marangoz kerpeteni, keskinliği ve sağlamlığı ile her türlü ahşap işleme projesinde güvenilir bir yardımcıdır. Ahşap kirişlerden çivi çıkarmak, tel kesmek ve malzemeleri büküp şekillendirmek için idealdir. Her bir kavrama yüzeyi, en zorlu malzemelerle bile mükemmel tutuş sağlamak için hassas bir şekilde işlenmiştir. Keskin ağız yapısı, zorlu ahşap işleme görevlerinizde size maksimum kesme gücü sunar.
cetakerpeten
₺395,00 KDV Dahil
Kerpeten
KNIPEX 99 01 280 Kerpeten, mükemmel tasarımı ve dayanıklılığı ile profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir çözümdür.Güçlü yapısı ve ergonomik tasarımı sayesinde çeşitli uygulamalarda etkili bir performans sağlar.
KNI9901280
₺718,80 KDV Dahil
Kerpeten

 

  • Ekleme telinin tek bir işlemde bükülmesi ve ve kesilmesi için: güvenilir ve hesaplı
  • Kesici ağız kısmı güçlendirilmiştir. Kesici sertliği yakl. 61 HRC

 

KNI9901250
₺718,80 KDV Dahil
Kerpeten
Ağır işler için ideal. Hassas şekilde işlendiğinden dolayı zanaatkarlar tarafından özellikle tercih edilir. Aşınmaya karşı yüksek dayanım ve dengeli ağırlıka ek olarak sertleştirilmiştir.
KNI5001180
₺686,40 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR