Proter PR 350E Elektrikli Zımpara Makinesi
Proter PR 350E Elektrikli Zımpara Makinesi

Proter PR 350E Elektrikli Zımpara Makinesi

Fiyat : ₺2.392,42(KDV Dahil)

300 watt gibi ciddi bir güç kapasitesine sahiptir. Sağlanan bu güç kapasitesi en verimli ve en etkili şekilde kullanılır ve zımpara işlemleri esnasında profesyonel bir sonuç alınmasında etkili olur. Güçlü motoru sayesinde zımparalama işlemleriniz hem daha kaliteli hem de daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Minimum Devir Hızı

Dakikada gerçekleştirdiği minimum devir hızı 6000 devir olmaktadır. Muadil ürünlere nazaran gerçekleştirdiği minimum devir hızıyla dahi kalitesini ortaya koymakta ve zımparalama işlemlerinde ne denli profesyonel bir hizmet sunacağının ispatını sağlamaktadır.


Maksimum Devir Hızı

Gerçekleştirdiği maksimum devir hızı ise dakikada 12000 devir gibi üstün bir devir performansı olmaktadır. Zımparalama işlemleriniz için profesyonel bir ekipman kullanmak ve bu işlemleri daha profesyonel bir şekilde tamamlamak istiyorsanız aradığınız profesyonellik elinizin altında.

Zımpara Ölçüsü

115 x 230 mm zımpara ölçüsüne sahiptir. Zımparalama işlemleriniz için idealden daha kaliteli bir ölçüye sahip olması sebebiyle hem pratik hem de kaliteli sonuçlar almanız da etkili olacaktır.


Kullanım Konforu

Özel bir tutma kısmı bulunur. Bu özel tutma kısmı zımparalama işlemleriniz esnasında daha konforlu ve daha sağlam bir tutuş gerçekleştirmenizde önemli bir rol oynar. Böylece zımparalama işlemlerinizi daha güvenli ve daha konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


Sağlamlık

Üretiminde kullanılan materyaller dolayısıyla sağlam ve dayanıklı bir yapısı bulunur. Bu sağlam yapısı sayesinde uzun bir kullanım ömrü vardır ve kullanım ömrü boyunca performansından ödün vermez.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR